XRP Ripple Pump İçin Hazır! Hem Teknik Hem Temel Güzel

0
473
XRP Ripple ne olur

XRP Ripple Patlamaya Hazır

CredibleCrypto isimli Twitter hesabıyla şimdiye kadar takipçilerini oldukça mutlu eden ünlü kripto para analisti; sıranın XRP Ripple’a geldiğini düşünüyor. Önemli yükselişleri takipçileriyle paylaşmasıyla ün kazanan Twitter analisti; XRP Ripple Koin in yukarı yönlü büyük bir patlama hazırlığı içerisinde olduğunu duyurdu.

142.700 takipçisi ile paylaştığı son tweetinde Ripple’ın hem teknik hem de temel olarak büyük yükseliş hazırlıklarını tamamladığını ve artık pump yani büyük yükseliş için hazır olduğunu söyledi. XRP’nin grafiğine baktığımda HBAR da farkettiğim formasyonu görüyorum. HBAR 8 kat yükselmişti.

Ripple firması Amerika Birleşik Devletleri Güvenlik ve Döviz Komisyonu (SEC) üzerinde baskısını artırırken, Amerika’nın önde gelen aracı kurumlarında neden tekrar listelenmesi gerektiğini gerekçeleriyle anlattı.CC; “Umarım bu rallinin bir parçası olmak için hazırsınızdır.” Diyor.

Geçen hafta SEC mahkemeye gönderdiği İtiraz dilekçesinde XRP yatırımcılarının yani XRP Coin bulunduran yatırımcıların mahkemeye müdahil olmasına gerek olmadığı konusunu tekrar dile getirmiştir. Bu da SEC’in artık zamana karşı daha duyarlı olması gerektiğinin farkına vardığını ve konunun belkide beklenenden çok daha kısa bir sürede karara bağlanabileceğini gösteriyor. Bunlar bile bir anda 3-4 katına çıkarmaya yetebilir. Kaç yükseliş kaçırdı düşünecek olursak tüm bu kaçırdıklarının telafisini 1-2 haftalık performansla yapabileceği konuşuluyor.

Ripple Mahkemesi Ne Durumda

Ripple‘ın yasal konularda kaydettiği aşama ve konunun legal yönünün soğumaya başlamış olması nedeniyle CredibleCrypto isimli Twitter kullanıcısı XRP’nin potansiyel bir yukarı hareketinin 4.32 dolarlara kadar varabileceğini; şu anki fiyatı üzerinden hesaplandığında yaklaşık %700 civarında bir kar getirebileceğini söylüyor. HDR ile grafik formasyon benzerliğini de burada özellikle vurguluyor.

XRP gerçekten Hbar gibi görünmeye başladı; tıpkı onun gibi sekiz katına kadar kazanabilir şeklindeki yorumcuları Ripple tutan yatırımcıları umutlandırdı. Şu anki konsolidasyon sonrası yukarı yönlü bir kırılım gerçekleştiği taktirde çok hızlı bir yükseliş görebiliriz. Hbar aynı şekilde bu kırılımı yaptığında tam sekiz katına kadar yükseldi. Şu an 0,57-0,60direnç seviyesindeyiz ancak bu direnci geçebilirsek eğer çok uzun zamandır beklenen patlama gerçekleşecektir.

Yakın dönemde XRP2nin 0,56 civarındaki direncini kırıp 0,70 $ civarına gelişeceğini düşünüyorum. 0:56 direncinden kısa bir zaman önce döndük ancak tekrar aşağıdan kuvvetli bir şekilde buraya geldik, şimdi bu dirence saldırıyoruz ve umuyorum çok kısa bir zamanda bu direnci de kırmış olacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here