WhatsApp Mesajları Neden Gitmiyor?

0
42

Bugün ülkemiz açısından hareketli bir gündü ve güvenlik önlemleri çerçevesinde internet tüm yurtta yavaşladı. Şu saatlerde internet normale dönse de bazı bağlantılarda hala WhatsApp mesajları gitmiyor. Peki ama neden?

4 ekim ülkemiz açısından her anlamda zorlu bir gün oldu. Diyarbakır’da yaşanan hain terör saldırısı sonrasında güvenlik önlemleri arttırıldı. Yayın yasağı ve ardından internet erişiminin kısıtlanması aslında anlaşılabilir ancak bu kısıtlamanın popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp‘a kadar uzanması hemen herkesi şaşırttı. Sabah saatlerinden itibaren milyonlarca kişi bu uygulamadan mesaj atamadıklarını ve alamadıklarından yakınmaya başladı.

Her ne kadar akşam saatlerine doğru yurt genelinde internet normale dönse de WhatsApp uygulamasında hala sorunlar vardı. Eğer siz de bu uygulamadan hala mesaj alamıyor ve atamıyorsanız bu haberimizi çok dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekecek.

WhatsApp Sorunu

Bu sorunun çözümü ise aslında oldukça basit. Zira tek yapmanız gereken şey Psiphon Pro uygulamasını telefonunuza indirmek. Bu uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra WhatsApp sorunu yüksek olasılık ile çözüme kavuşuyor ve rahatlıkla sevdiklerinizle mesajlaşabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here