Ünlü Kripto Yatırımcısı Armstrong 10 milyon Dolarlık Portföyünü Açıkladı

Bakalım Hangi Alt Koinler Ünlü Yatırımcının Portföyüne Girmiş.

0
509

Kripto yatırımcısı ve YouTube fenomeni olan Ben Armstrong, multi-milyon dolarlık dijital varlık portföyünün hangi alt koinlerden ve ne kadarlık Bitcoinden oluştuğunu yayınladığı bir video ile takipçileriyle paylaştı.

Yeni yayınlanan videosunda Armstrong; kripto sepetinde %30 civarında Bitcoin bulunduğunu, geri kalan %70 lik kısımla ise alt koinlere yatırım yaptığını açıkladı.

Toplam portföyünün %30’u Bitcoin, %22’si Ethereum, %10.92’si Cardano Ada, %5.2’si ise sırasıyla azalan oranlarda; Polkadot (DOT), Aave, The Graph (GRT), USD, Chainlink (LINK), Ethernity (ERN), Synthetix (SNX) ve Elrond (EGLD) varlıklarından oluşuyor. Kalan %15 lik kısım ise diğer alt koinlerden oluşuyor.

Armstrong’un portföyünde en çok kazandıranlar; Ethereuma rakip gösterilen Cardano ADA, Nimiq (NIM) ve gelecekte en fazla kazandıracağını iddia ettiği Ethernity Chain.

Armstrong portföyündeki koinler içerisinde en çok Cardano’dan kazanmış ve 2. sırada ise gelecekte çok daha fazla kazandıracağına inandığı ve listede Cardanoyu da geçerek 1 numaraya yerleşeceğini iddia ettiği ERN bulunuyor.

Demekki tepeden alan aşağıdan satan sadece biz değiliz bizim gibi ünlü yatırımcılar da böyle hatalar yapıyor. Bakın adam Aave’yi tepeden almış halen büyük zararda; Ethereum da aynı şekilde şu anki fiyatına rağmen hala zararda görünüyor.

Burada yazılanlar çeşitli kaynaklardan derlenen, farklı insanların ve yatırımcıların görüşleridir. Yatırımlarınızı asla bizim yazdıklarınıza göre planlamayın. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kendi araştırmalarınız ve incelemeleriniz sonucunda gerekirse profesyonel destek alarak yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz; yoksa bu piyasa çok ciddi riskler içermekte, hatta paranızın sıfırlanmasına bile sebep olabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here