Surface Pro 4 iPad Pro Karşılaştırması

1
263

Surface Pro 4 iPad Pro Karşılaştırması haberimizde Microsoft ve Apple iki tablet-bilgisayar modelini mercek altına alıyoruz.

iPad Pro, Apple’ın Microsoft’a Surface konusunda verdiği doğrudan bir yanıt olarak değerlendiriliyor. Teknoloji dünyasını biraz yakından takip eden herkes, Apple ve Microsoft arasında 2015 yılı içerisinde sıkça yaşanan Surface atışmasını hatırlayacaktır. İşin ilginç yanı ise, 3 yıldır bu konuda rakibine sağlı sollu saldıran Apple’ın 2015 yılı içerisinde çıkardığı yeni modeliyle Surface ile benzeştirilmesi oldu.

Biz de bu karşılaştırmamız ile Surface Pro 4 ile iPad Pro arasındaki farkları ve benzerlikleri masaya yatırmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi başta Telefon Karşılaştırma olmak üzere her tür incelemeyi Karşılaştırma kategorimizden bulabilir ve hem bu cihazların diğer rakipleriyle hem de farklı cihazların benzerleriyle olan kıyaslamalarını takip edebilirsiniz. Bu kısa bilgiden sonra şimdi isterseniz tablet meraklılarının heyecanla beklediği karşılaştırmamıza geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here