Potansiyeli Büyük Fiyatı 1 Centten Ucuz 5 Alt Coin

0
504
fiyatı 1 Cent den ucuz 5 tane alt koin

Tanınmış kripto para yatırımcılarından ve aynı zamanda bu alandaki ünlü youtuberlardan Ben Armstrong fiyatı 1 Cent den ucuz 5 tane alt koinin bazı kripto yatırımcılarını milyoner yapacak kadar büyük potansiyele sahip olduğunu iddia ediyor.

Yeni yayınlanan videosunda Armstrong ilk olarak blok zinciri tabanlı Pundi X (NPXS) le tavsiyelerine başlıyor.

1. Pundi X (NPXS)

Her ne kadar henüz 2018 ortalarında yakaladığı tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşamamış olsa da Armstrong’un iddiası mevcut gelişmelerin Pundi X (NPSX) in yukarı yönlü hareketini destekleyeceği yönünde.

NPSX son olarak staking anonsu ve koin yaktığına dair açıklamasıyla gündeme geldi. Eğer haber doğruysa 236 milyar adet koin göz önünde bulundurulduğunda koin yakmak yani arzı kısacak ve fiyatı yükseltecektir.

2. Holochain HOT

Ünlü Kripto yatırımcısının listesinde ikinci sırada yer alan alt koin, bünyesinde uygulamalar bulundurabilen Holochain yani HOT. Armstrong’a göre Holochain’in misyonu blok zinciri teknolojisinin de ötesine geçmek.

Holochain blok zincir ötesine geçmeyi planlayan nadir projelerden bir tanesi. Her ne kadar blok zinciri yeni gelişen bir teknoloji olsa da bazı problemler yaşadığı biliniyor. Holochain blok zincir teknolojisini bir adım öteye götürüp daha hızlı ve merkezi-olmayan uygulamalarla blok zincirinin de sunduğu imkanların ötesine geçmek istiyor.

3. Bittorent BTT

Kişiler arası dosya paylaşım platformu bittorent Armstrong’un listesine TikTok popülaritesi ve bu popüleritenin bittorent fiyatını yukarıya taşıma ihtimali nedeniyle dahil olmuştur.

Bittorent’in piyasaya çıkışı oldukça görkemli olmuştu ancak çok kısa süre içerisinde birtakım belirsizlikler ile karşı karşıya kaldı ve fiyatında kararsızlıklar görüldü. Bittorent’in arkasındaki en büyük güç TikTok. TikTokun tıpkı Dogecoin’de olduğu gibi bittorent için de pump çalışmaları yapacağı söyleniyor. Her ne kadar söylenti olsa da bir gerçek var ki TikTok toplumu ucuz koinleri seviyor ve bittorent bu özelliği ile direkt TikTok grubunun ilgi alanına giriyor.

4. Harmony ONE

Armstrong’a göre Harmony’nin en büyük avantajı ve fiyatını yukarıya taşıyacak olan faktör iyi bir alt yapıya sahip olması. Harmony iyi bir proje altyapısına sahip, oldukça iyi bir sektör seçmiş ve ethereum’un ölçeklendirme ile ilgili yaşadığı sıkıntıları; özellikle ETH 2.0 öncesinde çözmeye odaklanmış durumda. Bunu yapabilmek için de bünyesinde bir ethereum köprüsü bulunduruyor. Armstrong’a göre Harmony’nin gidecek uzun bir yolu var.

5. VeChain VET

Armstrong listesini Vechain ile tamamlıyor ve diyor ki arz zinciri takibinde lider olan bir firmaya yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Çünkü bu alanda bundan daha güçlü bir proje yok. Ayrıca Vechain bu alanda çok önemli bir problemin çözüm üreticisi olarak yerini sağlamlaştırıyor.

Son olarak Armstrong diyor ki 1983’ten beri yüzde on altın diyordum ama artık %5 altın %5 Bitcoin diyorum

Burada yazılanlar çeşitli kaynaklardan derlenen, farklı insanların ve yatırımcıların görüşleridir. Yatırımlarınızı asla bizim yazdıklarınıza göre planlamayın. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kendi araştırmalarınız ve incelemeleriniz sonucunda gerekirse profesyonel destek alarak yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz; yoksa bu piyasa çok ciddi riskler içermekte, hatta paranızın sıfırlanmasına bile sebep olabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here