Oyun Dünyasından Patlamaya Hazır 7 Alt Koin

0
520
Patlamaya Hazır 7 Alt Koin  Gaming Coin

Altcoins Daily isimli YouTube kanalında değerlendirmeler yapan Austin Arnold; son videosunda oyun dünyasının önde gelen altcoinlerinden bahsetti ve bunların 2021 yılında patlamaya hazır olduğunu, çok büyük kazançlar getirebileceklerini söyledi.

Listenin ilk 3 sırasındaki alt koinler:

  1. Decentraland (MANA)
  2. Atari (ATRI)
  3. Decentral Games (DG)

Bu alt koinlerin en önemli özelliği Ethereum üzerinden işlem yapıyor olmaları ve Ethereum’un şu ana kadar sergilediği performansın hak ettiğinin çok altında kalmış olması nedeniyle ethereum üzerinde çalışan tüm varlıklarında bu potansiyelden olumlu etkileneckleri düşünülüyor. Öyle ki ünlü analist ve youtuber Arnold Ethereumun diğer pek çok proje ile karşılaştırıldığında hala değerinin çok altında işlem gördüğünü iddia ediyor.

Ethereum Bitcoini Geçebilir

Arnold diyor ki: “Benim düşünceme göre öyle ya da böyle herhangi bir boğa piyasasında ethereumun bitcoin’i yakalayıp geçmesi imkansız değil.”

Tonlarca insan’ın ister oyun dünyasında isterse NFT yoluyla olsun kripto para ile tanışması ethereum aracılığıyla oluyor. Yani sektördeki insanların yolu bir şekilde Ethereum dan geçmek zorunda.

Ayrıca blok zinciri dünyasında oyun zinciri temel taşı olmak isteyen Chain Games(CHAIN), Enjin Coin (ENJ), RedFox Labs (RFOX) ve Game Credits (GAME) coinlerin de yakından takip edilmesi gerektiğini ve büyük potansiyel sahibi olduklarını unutmayın bir kenara not alın diyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here