iPhone 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, SE Karşılaştırma Videosu

0
40

iPhone 7 Plus, 7, 6S Plus, 6, SE Karşılaştırma videosu ile Apple tarafından piyasaya sürülmüş en yeni 5 iPhone modelini karşılaştırıyoruz. Bakalım iPhone nasıl bir gelişim yaşamış.

Akıllı telefon dünyasının en değerli telefonu şüphesiz iPhone modelleri. Her ne kadar seveni olduğu kadar sevmeyeninin de olduğunu bir gerçek olsa da yine de bu marka çıkardığı her telefonla, eklediği ya da eklemediği her özellikle adından bahsettirebiliyor. Hal böyle olunca bu telefonla ilgili her şeyin de en ince ayrıntısına kadar bilinmesi gerek.

Biz de TeknoCadde olarak Apple tarafından piyasaya sürülmüş en yeni 5 iPhone modelini bir araya getirdik ve bu telefonları bir karşılaştırmaya tabii tuttuk. Aslında bu karşılaştırma videosunu aynı zamanda iPhone 7 Plus İncelemesi, iPhone 6S İncelemesi olarak görmek de mümkün. Çünkü bu karşılaştırmalar esnasında telefonlara ait en küçük detaylara kadar anlatmaya, pek bilinmeyen bazı özelliklerin gerek ne olduğunu gerekse de nasıl kullandıklarını açıklamaya çalışıyoruz.

Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni karşılaştırma videomuzla başbaşa bırakırken Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın diyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here