iPhone 7 Galaxy S7 Edge Karşılaştırması

0
112

iPhone 7 Galaxy S7 Edge Karşılaştırması ile akıllı telefon dünyasının en çok konuşulan iki modelini bir araya getiriyoruz. Bu iki telefondan hangisi daha iyi dersiniz?

iPhone 7 mi yoksa Galaxy S7 Edge mi? Yeni bir akıllı telefon alacak olanların birçoğunun hiç kuşkusuz aklından bu ve buna benzer sorular geçiyordur ki bu durum aslında oldukça da normal. Çünkü hem iPhone 7 hem de Galaxy S7 Edge şu an için akıllı telefon dünyasının en güçlü isimlerinden. Eğer sizin için işletim sistemi birinci derecede mühim bir etmen değilse, o zaman bu iki telefon arasında yani iPhone 7 mi Galaxy S7 Edge mi tercih yapabilmek için her iki telefonun da incelemelerini en ince ayrıntısına kadar okumanız, izlemeniz gerekiyor.

Ancak artık bir TeknoCadde klasiği olan Telefon Karşılaştırma yazılarımız sayesinde, bu iki telefonunda incelemesini tek bir başlık altında bulabilirsiniz. Bu yazımızı okuduğunuz zaman, hem iPhone 7 incelemesi hem de Galaxy S7 Edge İncelemesi okumuş gibi olacaksınız ki bu da iki cihaz arasında ne gibi farklar var, hangisi daha iyi, daha güçlü gibi soruların yanıtlarını almanız manasına geliyor.

O zaman lafı daha fazla uzatmayalım ve iPhone 7 Galaxy S7 Edge Karşılaştırması yazımıza geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here