Her Telefonda Olması Gereken 10 Android Uygulaması

0
150

Gerçekten milyarlar harcanıp alınan telefonlarda çoğu zaman uygulama açısından eksiklikler yaşıyoruz. Hal böyle olunca 3. kişiler tarafından yapılan bu uygulamalara ihtiyaç duyuyoruz. Peki Her Telefonda Olması Gereken 10 Android Uygulaması hangileri ? Aşağıda bu uygulamalara değineceğiz. Belki bir çok site bu tarz haberler yapıyor. Ancak hepsi bir birinden kopyalanmış standart uygulamaları öneriyorlar. Biz bu haberde belkide daha önce hiç duymadığınız uygulamalara yer vereceğiz. 

Verimlilik

Evet telefonu daha verimli kullanmak için ne yapmak lazım? Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişecektir. Ancak ihtiyacınız olduğu zaman 2.5-3 milyar verdiğiniz bu teknoloji ürünü sizin ihtiyacınıza cevap verebilmeli dimi ? Bence evet. İsterseniz bu uygulamalara geçelim.

Screen Off

Teknoloji gelişmeye devam ediyor. LG ile başlayan ekrana çift tıklama ile ekran ışığının sönmesi artık bir çok telefonda kullanılmaya başlandı. Gerçekten güç butonunu parmağın ulaşamayacağı yerlere koyan telefon üreticilerine inat telefonunuzda böyle bir uygulamaya yer vermelisiniz. Güç butonunu kullanmak yerine ana ekrana koyacağını bu uygulamaya bir sefer tıklamanız yeterli. Benim telefon ekranımda bunu standart bir yere yerleştirdim ve bir süre sonra el alışkanlığı da oluyor. Tek tıkla telefonu uykuya alıyorum. Her telefonda bulunması gereken ilk uygulamalardan. Her Telefonda Olması Gereken 10 Android Uygulaması arasında bu açıdan ilk sırada.

Screen Off

Screen Off Uygulama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here