Bitcoin’i 60.000 de Satmayan Kocasını Boşadı

0
514
bitcoin

Bir Reddit kullanıcısı karısının kendisini elindeki Bitcoin’leri 60 bine geldiğinde bozdurması konusunda uyardığını ancak karısının sözünü dinlemediği için zarar ettiğini ve bu nedenle karısının kendisinden ayrıldığını yazdı.

u/Parking_Meater adlı Reddit kullanıcısı “Karım beni Bitcoin yüzünden terketti” sözüyle bir anda tüm dünyanın konuştuğu bir adam oldu.

Parking_Meater açıklamalarının devamında; karısının bu olaydan sonra kendisini gizlice takip ettiğini ve 60 binlerde satmadığı bitcoine yenilerini eklerken yakalandığını bunun da bardağı taşıran son damla olduğunu söyledi:

“Beni terketti ve doğruca kız kardeşinin evine giderek orada yaşamaya başladı. Bitcoini 60.000 fiyattan satmadığım için bana deliler gibi kızgındı hatta bitcoin düşmeye başladığında ekrandan fiyatına bakıp bana saydırıyordu. Bence şu an acil paraya ihtiyacımız olmadığını yeterince nakitimiz olduğunu ve bu nedenle bir süre daha bekleyebileceğimizi söyledim. Sonuçta sıkıntımız yoktu güzel bir hayat yaşıyorduk.Her neyse sonra beni düşük fiyatlardan hala alım yapmaya çalışırken yakaladı ve olanlar oldu. Bir dayak yemediğim kaldı. Bavullarını toparladığı gibi soluğu kız kardeşinde aldı. Kendisiyle konuşmama bile müsade etmiyor. İşte tam burada yardıma ihtiyacım var çünkü benim Lambo ile güzel kızlar kapabileceğim yerler öğrenmem lazım. Anladınız siz onu…

Bu arkadaşımızın satmadığı Bitcoin sonra yeniden 60.000 leri zorladı geçti ve tüm zamanların en yükseğini yani 61.749$ gördü. Adamcağız sanırım şu an Lamborghinisiyle Bağdat caddesinde turluyormuş.Kadınlarımıza duyurulur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here