Home Teknoloji Haberleri 2016’nın En İyi Akıllı Telefonları Karşılaştırması

2016’nın En İyi Akıllı Telefonları Karşılaştırması

0

2016 yılının ortalarına gelmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar birçok akıllı telefon tanıtıldı ve satışa sunuldu. Peki ama 2016’nın En İyi Akıllı Telefonları hangileri?

2016 yılının Mayıs ayı içerisindeyiz. Henüz akıllı telefonların asıl mevsimi olan Ağustos-Eylül aylarına gelmemiş olabiliriz. Ancak bugüne kadar çıkarılan akıllı telefon modellerini de yabana atamayız.

2016’nın En İyi Akıllı Telefonları Karşılaştırması için biraz erken diyebilirsiniz. Çünkü henüz daha tanıtılmamış ancak çıkması kesin bir dünya telefon var. Bununla birlikte bu karşılaştırmamız için part I diyebiliriz. Çünkü herkes telefon almak için Ağustos Eylül aylarını beklemeyecek ve bizim de ziyaretçilerimize her zaman yardımcı olmak gibi bir amacımız var. O yüzden bu incelememiz yakın zamanda akıllı telefon alacaklar için bir rehber niteliğinde olacaktır.

Sizlerde yorumlarınızla hangi telefonun hangi özelliklerini beğendinizi belirtirseniz çok daha faydalı bir yazı olur. Özellikle bu inceleme sayesinde telefon alırsanız ya da bu incelemede yer alan telefonları zaten çoktan almış ve şu an da kullanmaktaysanız, yeni telefon alacaklar için değerlendirmelerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin. Unutmayın sizin tecrübeleriniz, başkalarının muhtemel pişmanlıklarının önüne geçecektir.

Evet karşılaştırmamıza dönecek olursak bugün sizlerle HTC 10, Samsung Galaxy S7, iPhone 6S, Samsung Galaxy S7 Edge, Apple iPhone 6S Plus, LG G5, Huawei Nexus 6P ve iPhone SE telefonlarının karşılaştırmasını yapacağız. 2015 yılında çıkan telefonların bu incelemede ne işi var diyebilirsiniz (örneğin iPhone 6S gibi)

Bu telefonları koymamızın nedeni hem daha sağlıklı karşılaştırma yapabilmek için daha fazla cihazın olmasının çok daha faydalı olması hem de bu cihazların her ne kadar 2015’in sonlarına doğru tanıtılsa da gerçek satışlarının başlamasının neredeyse 2016 yılına sarkması. Sanırız bu kadar açıklama yeterli artık şu Telefon Karşılaştırma işine geçelim diyorsunuzdur, haklısınız buyurun başlayalım.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here