2015’in En İyi Akıllı Telefonları Karşılaştırması

0
310

En iyi akıllı telefon hangisi? Yeni bir akıllı telefon alırken hangi markanın daha iyi olduğunu ya da ne gibi özellikler bakımından rakiplerinin önüne geçtiğini öğrenmek ister misiniz?

Daha geçtiğimiz gün sizlerle LG G4 HTC One M9 Karşılaştırması ile alakalı bir içerik paylaşmıştık. Gün geçmiyor ki yeni bir akıllı telefon modeli daha tanıtılmasın ya da firmalar yeni bir amiral gemisiyle teknolojinin sınırlarını zorlamasın. Bu durum teknoloji meraklıları için hem güzel bir gelişmeyken, hem de yeni telefon alımlarında bol seçenekten kaynaklanan bir kafa karışmasına neden olması nedeniyle sıkıntı veren bir durum. Elbette ki teknolojinin bu denli hızlı gelişmesinden şikayet etmek yerine, onu takip etmeyi yeğleyeceğiz.

0-Anasayfa

Bugün sizlere 2015’in En İyi Akıllı Telefonları Karşılaştırmasını yapacağız. Bu sayede yazımızı okuyan ziyaretçilerimizin büyük çoğunluğu, akıllarında ki soru işaretlerinden kurtulacak. İncelememiz içerisinde yer alan olacak telefon modelleri sırasıyla; Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Samsung Galaxy Note 4, Google/Motorola Nexus 6, LG G Flex 2, HTC One M9, Motorola Moto X (2. nesil). Telefon modellerini seçerken, en çok tutulan ve Google aramalarında en çok sorgulanan akıllı telefon modellerini seçmeye çalıştık. Aynı zamanda bu incelememizi 2015’in En İyi Akıllı Telefonları isimli videomuzdan da izleyebilirsiniz. O zaman başlayalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here